O nas

W czym możemy Tobie pomóc?

Firma Markowscy Nieruchomości funkcjonuje na zachodniopomorskim rynku nieruchomości od 1993 roku. Zakres świadczonych przez nas usług stanowi:

  • obrót nieruchomościami (kupno, sprzedaż, wynajem),
  • wycena nieruchomości,
  • wycena przedsiębiorstw,
  • pośrednictwo kredytowe,
  • analiza i doradztwo na rynku nieruchomości.

Dobra organizacja, umiejętność słuchania Klientów i konsekwencja w działaniu – są wartościami, na których budujemy naszą firmę oraz stałe relacje z Klientami.

 

Odpowiednia wartość nieruchomości jest kluczem do sukcesu

Zbyt niska cena nieruchomości (poniżej jej wartości rynkowej), przyspiesza proces sprzedaży, lecz naraża właściciela nieruchomości na nieodwracalną stratę finansową. Natomiast zbyt wysoka cena nieruchomości (powyżej jej wartości rynkowej) sprawia, że sprzedaż nieruchomości jest bezskuteczna. Dlatego określenie wartości nieruchomości jest kluczowe kiedy chcesz ją sprzedać, kupić lub wycenić. Ocenę wartości nieruchomości opieramy zawsze na opinii co najmniej dwóch specjalistów, a w przypadku nietypowych nieruchomości angażujemy do tej czynności trzech ekspertów naszego zespołu, który tworzą pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz rzeczoznawcy majątkowi. Takie podejście minimalizuje ryzyko błędu określenia wartości nieruchomości, który jest najkosztowniejszy dla Klienta.

 

80 biur nieruchomości w jednym miejscu!

Więcej można osiągnąć w zespole niż samemu. Kierujemy się tą zasadą nie tylko w naszej firmie, lecz również w jej otoczeniu. Relacje z innymi biurami nieruchomości w naszym województwie budujemy na współpracy, a nie konkurencji. Dlatego współtworzymy Zachodniopomorski System Wymiany Ofert (ZSWO), który zrzesza około 80 biur z województwa zachodniopomorskiego, w których pracuje blisko 500 agentów. Nawiązując z nami współpracę angażujesz przy sprzedaży Twojej nieruchomości cały system. Jeżeli szukasz nieruchomości – nie ominie Ciebie żadna oferta z największej bazy nieruchomości województwa zachodniopomorskiego. To prawdziwa armia fachowców, która pracuje na nasz sukces, przyspieszając proces sprzedaży, kupna i wynajmu Twojej nieruchomości.

 

60 rzeczoznawców majątkowych w jednym miejscu!

W 2005 roku powstała Szczecińska Baza Danych Rynku Nieruchomości (SBDRN), tworzona przez grupę około 60 rzeczoznawców majątkowych, której celem jest monitoring, badanie i analiza rynku nieruchomości z terenu województwa zachodniopomorskiego. Działamy w bazie od początku jej istnienia, a dostęp do cen transakcyjnych nieruchomości jest najważniejszym dla nas narzędziem pracy i źródłem informacji wspomagającym proces decyzyjny przy określaniu wartości nieruchomości naszych Klientów.

 

Certyfikaty, organizacje i wyróżnienia

Należymy do krajowych i lokalnych stowarzyszeń zawodowych oraz organizacji, których celem jest rozwój polskiego rynku nieruchomości i dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

Podnosimy nasze kwalifikacje przez uczestnictwo w szkoleniach i zdobywanie nowych umiejętności, co potwierdzają nasze świadectwa, licencje i certyfikaty oraz zaświadczenia.

Działamy w oparciu o standardy zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami oraz standardy zawodowe rzeczoznawców majątkowych. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz rzeczoznawcy majątkowego.

Nasze działania i wkład w rozwój rynku nieruchomości został doceniony przez Polskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości poprzez uhonorowanie właściciela firmy złotą odznaką.

 

Co oznacza nasze logo?

Markowscy Nieruchomości

Chłopiec trzymający w dłoni latawiec jest symbolem:
beztroskiego dzieciństwa – za którym tęsknimy,
marzeń – które pragniemy realizować,
szczęścia – do którego dążymy.

 

Markowscy Nieruchomości

Porozmawiajmy >>>

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: